Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mám zájem o testovací jízdu s novou Kia ProCeed

Jméno a příjmení *

Telefon *

Váš email *

Výběr pobočky *

Položky označené * jsou povinné.

* V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých zde uvedených osobních údajů, a to, křestní jméno, příjmení, telefon, e-mail (dále jen „osobní údaje“), společnosti AUTOBOND GROUP a.s., se sídlem, Kolbenova 859/15, 190 00 Praha 9 – Vysočany, IČ: 27567575 jako správci a zpracovatelem osobních údajů, a to za účelem marketingu, a sice nabízení produktů a služeb značky AUTOBOND GROUP a.s. , zjišťování spokojenosti zákazníků a průzkumu trhu, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl/a jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na emailovou adresu marketing@autobond.cz.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl. V případě porušení práv na ochranu osobních údajů je možno se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.